Aktuálne výsledky Stropkovská 10

Výsledková listina VII. ročníka Stropkovskej „10“ 2018
Celkové por. Meno Priezvisko Nar. Kat. Št.č. Klub Výsledný čas
1 Rastislav Skubeň 1981 M10 20 AK VTJ Zvolen 00:36:43
2 Filip Čižmár 1999 M10 45 Obal Servis Košice 00:37:06
3 Paweł Guzik 1980 M10 43 AZS PWSZ KROSNO/ZATORSKI TEAM 00:37:35
4 Damián Polončák 2002 M10 11 Klub bežcov Stropkov 00:38:37
5 Vladislav Lipovský 1969 M10 25 MBO Strážske 00:41:27
6 Tomáš Rosival 1987 M10 30 Košice  00:43:27
7 Roman Popik 1983 M10 18 Maras team 00:45:49
8 Martin Sivuľka 1979 M10 22 TJ Mier Kamienka 00:46:34
9 Anton Hričan 1977 M10 15 Stropkov 00:49:42
10 Jozef Grigeľ 1956 M10 14 Stropkov 00:49:58
11 Martin Molčan 2004 M10 42 TJ Odboj Kurov 00:50:08
12 Slavomir Čorba 1975 M10 47 Giraltovce 00:50:39
13 Karol Kunec 1983 M10 35 Snina 00:50:54
14 Ivan Kolečava 1979 M10 34 Svidník 00:51:11
15 Miroslava Polaščiková 1988 W10 2 Stropkov 00:51:38
16 Pavol Juhaščik 1968 M10 26 Vranov nad Topľou 00:51:44
17 Jana Kunecová 1981 W10 36 Girona 00:52:03
18 Viera Juhaščiková 1971 W10 27 Vranov nad Topľou 00:52:33
19 Gabriel Sabo 1961 M10 21 VVS Michalovce 00:52:33
20 Fero Hanečka 1965 M10 29 HYPSTÉRIA 00:53:25
21 Patrik Bajcura 1996 M10 3 Stropkov 00:53:45
22 Anna Matiová 1970 W10 28 ŠK Banské 00:54:17
23 Ladislav Jurko 1968 M10 24 LEM Miňovce 00:54:26
24 Dávid Durilla 1982 M10 49 NO-TAK bike team Stropkov 00:55:06
25 Barbora Zakovičová 2001 W10 7 ŠK LOTOS Stropkov 00:55:35
26 Lukáš Marčák 1985 M10 51 Prešov 00:55:43
27 Jana Krajná 1987 W10 31 Košice  00:56:04
28 Jozef Gombár 1969 M10 16 Bertotovce 00:56:27
29 Stanislava Buchalová 1985 W10 32 Svidník 00:57:07
30 Lenka Demjanová 1992 W10 44 Stropkov 00:57:25
31 Šimon Šmilňák 2000 M10 8 Stropkov 00:59:01
32 Helena Kupcová 1963 W10 33 Svidník 00:59:10
33 Juraj Miškovský 1989 M10 41 Prešov-Ľubotice 00:59:23
34 Ivana Šafranková 1977 W10 48 Stropkov 00:59:59
35 Mária Kovalčik 1993 W10 19 Stropkov 01:01:12
36 Štefan Staško 1983 M10 46 OVB Stropkov 01:01:38
37 Milan Semko 1966 M10 17 Jasenovce 01:02:01
38 František Kobularčík 1954 M10 23 OŠK 01:02:15
39 Valéria Kimáková 1968 W10 1 klub bežcov Stropkov 01:02:30
40 Róbert Hecko 1978 M10 6 Stropkov 01:02:36
41 Lívia Štefániková 1980 W10 37 17. novembra 74 01:02:52
42 Zuzana Vašková 1998 W10 10 OVB Stropkov 01:04:12
43 Jozef Vaško 1972 M10 9 OVB Stropkov 01:04:12
44 Peter Veselý 1984 M10 12 OVB Stropkov 01:04:12
45 Lucia Miškovská 1990 W10 40 Prešov-Ľubotice 01:04:45
46 Nataša Cuperová 1971 W10 39 Svidník 01:06:12
47 Erika Bačová 1972 W10 38 Banami s.r.o. 01:06:12
48 Aurélia Vidiščáková 1977 W10 4 Stropkov 01:11:27
49 Štefánia Banduričová 1979 W10 5 Stropkov 01:13:46
50 Andrej Halčík 1955 M10 13 Beh zdravia Svidník 01:21:16
51 Zuzana Ondovčáková 1989 W10 50 Stropkov DNF