Aktuálne výsledky Stropkovská 20

 

Výsledková listina XXXVI. ročníka Stropkovskej „20“ – 2016
Celkové poradie Meno Priezvisko Nar. Kat. Št.č. Klub Výsledný čas
1 Tibor Sahajda 1990 MA 55 DACHPROD.SK 01:14:56
2 Adrián Vavrek 1980 MA 11 Dulova Ves 01:20:32
3 Michal Ivančo 1970 MB 2 ŠK Banské 01:20:48
4 Erik Onofrej 1981 MA 63 O5 BK Furča Košice 01:21:02
5 Radoslav Poláček 1987 MA 53 STEMI Slovakia s.r.o. Svidník 01:26:13
6 Ján Polončák 1967 MB 1 Klub bežcov Stropkov 01:26:31
7 Ján Murdzik 1966 MC 15 KB Bukovce 01:27:05
8 Boris Kimák 1995 MA 17 Klub Bežcov Stropkov 01:27:10
9 Peter Behúň 1968 MB 31 Humenné 01:27:26
10 Jozef Juro 1965 MC 28 OŠK Vinné 01:28:28
11 Michal Barna 1985 MA 5 Domašská 10 na Eve 01:28:57
12 Jozef Pavúk 1972 MB 22 SPIDER Porúbka 01:30:09
13 Vladimír Lukčo 1962 MC 47 Novačany 01:30:52
14 Slavomír Kostelník 1972 MB 18 Partizán Bardejov 01:34:54
15 Matúš Kostelník 1992 MA 19 Bardejov 01:35:11
16 Ladislav Rada 1953 MD 33 MBO Strážske 01:36:58
17 Tibor Tisza 1957 MC 45 BK Steel Košice 01:37:06
18 Ján Demčák 1966 MC 34 MBO Strážske 01:37:13
19 Beáta Seligová 1980 WE 46 Metropol Košice 01:37:52
20 Milan Šoltýs 1972 MB 52 Batizovce 01:37:59
21 Matúš Urbančík 1990 MA 49 AC Michalovce 01:38:35
22 Martin Macko 1990 MA 3 AC Michalovce 01:38:35
23 Michal Kostík 1963 MC 60 Cernina 01:40:16
24 Danica Božová 1963 WF 51 Svit 01:40:24
25 Ladislav Jurko 1968 MB 41 Lem Minovce 01:41:24
26 Ján Siňár 1973 MB 68 Hasiči Svidník 01:41:52
27 Vratislav Lipovský 1965 MC 30 MBO Strážske 01:42:47
28 Vincent Miňo 1974 MB 59 Mestisko 01:43:14
29 Marek Janič 1978 MA 23 Judo TJ Slávia PU Prešov 01:43:16
30 Jozef Kimák 1969 MB 7 klub bežcov Stropkov 01:43:47
31 Alžbeta Tiszová 1957 WF 44 Tube City IMS Košice 01:43:48
32 Štefan Bujňák 1993 MA 14 Svidník 01:43:52
33 Martin Molčan 1976 MB 43 TJ Odboj Kurov 01:45:02
34 Marek Kukľa 1973 MB 37 Mokroluh 01:45:02
35 Ján Kalata 1948 MD 50 Unikov Bardejov 01:45:16
36 Ľubomír Lavrik 1968 MB 38 Strážske 01:45:55
37 Ernest Exenberger 1961 MC 61 SOŠT Michalovce 01:46:00
38 Zlatka Semanová 1958 WF 40 O5 BK Furča Košice 01:46:42
39 Peter Bačík 1953 MD 39 O5 BK Furča Košice 01:46:42
40 Peter Kimák 1973 MB 48 Klub bežcov Stropkov 01:46:43
41 Jaroslav Pavlov 1964 MC 27 AC Michalovce 01:47:20
42 Lucia Vavreková 1984 WE 24 Dulova Ves 01:48:12
43 Dávid Dobiaš 1990 MA 29 AC Michalovce 01:49:39
44 Daniel Gašparovič 1970 MB 54 Prešov 01:51:28
45 Iveta Hudáková 1968 WF 32 MBO Strážske 01:51:34
46 Tereza Vargová 1974 WF 25 Nature Decor Košice 01:53:43
47 Marián Bača 1969 MB 8 Svidnik 01:54:11
48 Kristián Palička 1993 MA 56 Bukovce 01:54:48
49 Jakub Danko 1990 MA 62 AC Michalovce 01:56:22
50 Marek Darida 1965 MC 42 Vranov 01:56:31
51 Miroslav Sýkora 1988 MA 20 AC Michalovce 01:57:27
52 Jakub Bača 1994 MA 9 Svidnik 01:57:37
53 Marián Čarný 1992 MA 16 AC Michalovce 01:59:03
54 Miroslav Ivančo 1966 MC 12 Svet zdravia – Nemocnica Svidník 02:00:21
55 Martin Habura 1975 MB 57 GLADIATOR Michalovce 02:01:36
56 Gerard Parilák 1943 MD 67 AC Michalovce 02:01:46
57 Jozef Farkaš 1982 MA 10 Svidník 02:04:48
58 Július Kmec 1982 MA 64 AC Michalovce 02:10:26
59 Paula Čurová 1965 WF 65 Stropkov 02:11:22
60 Karina Katanová 1992 WE 21 MBO Strážske 02:12:21
61 Pavol Hlavač 1986 MA 35 MBO Strážske 02:12:21
62 Matúš Tirpák 1989 MA 26 MBO Strážske 02:12:22