Aktuálne výsledky Stropkovská 10

Výsledková listina VIII. ročníka Stropkovskej „10“ 2019
Celkové por. Meno Priezvisko Nar. Kat. Št.č. Klub Výsledný čas
1 Damián Polončák 2002 M10 1 TJ Obal servis Košice 00:38:21
2 Ján Jurko 2002 M10 59 Hermanovský bežecký oddiel 00:39:31
3 Miroslav Smetana 1964 M10 47 Medzilaborce 00:42:47
4 Zuzana Iľovová 1988 W10 17 Stropkov 00:42:57
5 Róbert Sadiv 1973 M10 52 Vyšný Mirošov 00:44:29
6 Marian Rybar 1971 M10 37 BK Steel 00:44:37
7 Maciej Janocha 1975 M10 15 MJE TEAM 00:44:43
8 Martin Sivuľka 1979 M10 40 TJ Mier Kamienka 00:44:54
9 Julián Gula 1999 M10 7 Stropkov 00:45:08
10 Róbert Adamečko 1981 M10 51 Svidník 00:45:33
11 Piotr Polchlopek 1972 M10 14 Krosno 00:45:39
12 Jozef Gajdoš 1982 M10 57 Vranov nad Topľou 00:45:45
13 Roman Popik 1983 M10 34 Maras team 00:46:15
14 Endre Ary 1967 M10 67 Benedek team 00:46:46
15 Róbert Kováč 1995 M10 28 ACTIVE LIFE 00:47:02
16 Róbert Kiráľ 1983 M10 41 KmoT 00:47:16
17 Miroslava Polaščíková 1988 W10 4 Stropkov 00:47:32
18 Łukasz Kuźnar 1977 M10 18 AZS PWSZ Krosno Zatorski Team 00:47:44
19 Ján Kmec 1978 M10 21 Vranov nad Topľou 00:47:53
20 Adam Zápotocký 2000 M10 49 Stropkov 00:48:29
21 Dávid Durilla 1982 M10 63 NO-TAK bike team Stropkov 00:48:38
22 Štefan Bujňák 1993 M10 61 Svidník 00:48:52
23 Marek Bujňák 1982 M10 60 Svidník 00:48:53
24 Michal Buchovecký 1994 M10 48 Medzilaborce 00:49:10
25 Roland Buček 1975 M10 25 Košice 00:49:22
26 Zoltán Papp 1949 M10 45 MBK V. Kapušany 00:49:28
27 Małgorzata Kalisz 1976 W10 20 AZS PWSZ Krosno Zatorski TEAM 00:49:57
28 Lukáš Marčák 1985 M10 65 Prešov 00:50:30
29 Oliver REITER 2004 M10 10 Stropkov 00:51:21
30 Ladislav Jurko 1968 M10 30 Miňovce 00:51:36
31 Šimon Šmilňák 2000 M10 8 Klub bežcov Stropkov 00:53:14
32 Jozef Gombár 1969 M10 35 Bertotovce 00:53:15
33 Jana Kunecova 1981 W10 33 Girona 00:53:26
34 Ľuboš Mašlej 1983 M10 32 TJ Topľan Lúčka 00:53:36
35 Jozef Veselský 1976 M10 58 Intransla 00:53:50
36 Gejza Vargaeštok 1955 M10 43 MBK Veľké Kapušany 00:54:44
37 Slavomír Demčák 1977 M10 56 Parchovany 00:55:02
38 Jakub Rajnec 1987 M10 36 Košice 00:55:02
39 Beata Kumiega 1970 W10 19 AZS PWSZ Krosno Zatorski TEAM 00:55:31
40 Erika Linkeschová 1967 W10 24 Košice 00:55:52
41 Jana Rakociová 1982 W10 62 Vranov nad Topľou 00:55:55
42 Radoslav Bača 1988 M10 27 Dvojité Legíny Košice 00:56:26
43 Peter Novák 2003 M10 9 Klub bežcov Stropkov 00:57:24
44 Adam Čurilla 2006 M10 46 Stropkov – Sitník 00:57:25
45 Mário REITER 2000 M10 12 Stropkov 00:58:10
46 Alexandra Kardošová 1979 W10 53 sama za seba 00:58:30
47 Piotr Lazarovicz 1980 M10 16 WKURW TEAM 00:59:21
48 Ivana Šafránková 1977 W10 55 Stropkov 00:59:22
49 Marek Pytliak 1978 M10 29 Košice 00:59:31
50 Mariana Suváková 1980 W10 5 Stropkov 01:01:38
51 Marcel Suvák 1975 M10 6 Stropkov 01:01:38
52 Františka Pariláková 1966 W10 2 Klub bežcov Stropkov 01:02:42
53 Jozef Málik 1983 M10 64 SPIDER PORUBA 01:03:13
54 Adela Smetanová 1975 W10 22 active life 01:04:57
55 Ľudovít Parilák 1948 M10 38 Košice 01:05:35
56 Danka Vašková 1972 W10 66 Spider Porúbka 01:06:37
57 Vasil Skysľák 1962 M10 54 Havaj 01:06:44
58 Timea Agardyová 1996 W10 42 MBK Veľké Kapušany 01:07:16
59 František Kobularčik 1954 M10 31 Minovce 01:07:29
60 Jarmila Pabinová 1983 W10 3 Stropkov 01:07:49
61 Zuzana Butková 1981 W10 50 Lastomír 01:09:15
62 Erika Felšöciová 1967 W10 23 Košice 01:09:42
63 Štefania Cingerová 1993 W10 26 ACTIVE LIFE 01:10:45
64 Gerard Parilak 1943 M10 44 AC MICHALOVCE 01:12:13
65 Aurélia Vidiščáková 1977 W10 13 Stropkov 01:14:57
66 Ľudmila REITEROVÁ 1977 W10 11 Stropkov 01:14:59
67 Mária Lattová 1961 W10 39 Pčoline 01:15:48