Aktuálne výsledky Stropkovská 20

Výsledková listina XXXIX. ročníka Stropkovskej „20“ – 2019
Celkové poradie Meno Priezvisko Nar. Kat. Št.č. Klub Výsledný čas
1 Moses Kipruto KIBIRE 1981 MA 8 Benedek-Team 01:12:07
2 Andrej Antal 1990 MA 68 BEKELE 01:19:24
3 Marek Mockovčiak 1978 MB 90 TJ Obal servis Košice 01:20:17
4 Adrián Vavrek 1980 MA 75 Dulova Ves 01:20:55
5 Tomáš Kamas 1976 MB 41 TJ Tatran Spišská Nová Ves 01:21:53
6 Erik Onofrej 1981 MA 32 O5 BK Furča Košice 01:22:16
7 Radoslav Poláček 1987 MA 14 KIPCHOGE TEAM 01:22:36
8 Hellen Jepkosgei KIMUTAI 1982 WE 9 Benedek-Team 01:23:28
9 Gladys Jepkurui BIWOTT 1985 WE 7 Benedek-Team 01:24:29
10 Pavol Dubovský 1967 MC 53 ŠK Podbiel 01:26:31
11 Richard Stohl 1983 MA 100 TJ Obal servis Košice 01:26:54
12 Vladimír Balogh 1963 MC 20 TJ Obal servis Košice 01:28:10
13 Branislav Kmec 1972 MB 98 Vranov nad Topľou 01:29:19
14 Štefan Rácz 1961 MC 15 KOB Kysak 01:29:50
15 Vladimír Sikorai 1983 MA 80 ŠK Comenium Michalovce 01:29:56
16 Jozef Pavúk 1972 MB 108 Spider Porúbka 01:30:57
17 Martin Parilák 1980 MA 96 Klub bežcov Stropkov 01:31:20
18 Miroslav Papcun 1969 MC 16 AK Slavia TU Košice 01:32:41
19 Pavol Madár 1951 MD 29 TJ Obal servis Košice 01:32:57
20 Ján Podstavský 1978 MB 81 YETI 01:33:32
21 Ján Murdzik 1966 MC 48 KB Bukovce 01:33:56
22 Marek Galajda 1990 MA 50 Gulaš klub Snina 01:34:27
23 Mikuláš Vrábel 1959 MD 101 Prima 01:35:36
24 František Pastor 1979 MB 24 Maras team 01:35:41
25 Peter Novák 1981 MA 99 Klub bežcov Stropkov 01:36:26
26 Juraj Horváth 1966 MC 6 Košice 01:37:42
27 Juraj Kopecký 1987 MA 87 Pezinok 01:38:31
28 Lukáš Makara 1984 MA 71 Kassamen Olympic team 01:38:35
29 Andrea Hudáková 1993 WE 34 Active life 01:39:06
30 Mikuláš Tóth 1970 MB 72 MBK Veľké Kapušany 01:40:13
31 Boris Kimák 1995 MA 3 Klub bežcov Stropkov 01:40:24
32 Dušan Goliaš 1974 MB 35 Jaklovce 01:40:29
33 Vladislav Lipovský 1969 MC 63 MBO Strážske 01:41:16
34 Jaro Baláž 1958 MD 28 Active Life Košice 01:41:29
35 Imrich Bača 1985 MA 77 Spider Porúbka 01:41:40
36 Jozef Kakaščík 1959 MD 103 NW Záborské 01:41:43
37 Peter Buhaj 1969 MC 49 Gulaš klub Snina 01:42:00
38 Vincent Miňo 1974 MB 93 Mestisko 01:42:16
39 Mário Behun 1976 MB 92 Humenné 01:42:55
40 Jozef Hudák 1956 MD 22 SOPKA Seňa 01:43:11
41 Ján Mandúch 1977 MB 74 MTC Vyšná Šebastová 01:43:53
42 Erika Ondrijová 1974 WF 54 MTC Vyšná Šebastová 01:43:53
43 Ján Peržel 1963 MC 44 TJ Topľan Lúčka 01:44:10
44 Stela Tudevdorj 1976 WF 70 Active live 01:44:27
45 Jozef Niko 1973 MB 104 Hermanovský bežecký oddiel 01:44:29
46 Tomáš Mihok 1981 MA 51 UVLF Košice 01:44:49
47 Róbert Fedor 1976 MB 105 EFEKT 01:45:08
48 Jozef Kotlár 1958 MD 23 Košice 01:45:13
49 Danica Božová 1963 WG 25 Bežecký klub Poprad/ Svit Mierovka 01:45:18
50 Martina Stašová 1978 WF 109 Spider Porúbka 01:45:28
51 Peter Kimák 1973 MB 1 Klub bežcov Stropkov 01:46:16
52 Lucia Marošová 1979 WF 4 Stropkov 01:46:16
53 Jozef Kimák 1969 MC 2 Klub bežcov Stropkov 01:46:16
54 Rastislav Matija 1979 MB 55 VTJ VU 6335 Prešov 01:46:35
55 Tibor Spišák 1974 MB 26 Košice 01:47:07
56 Milan Petro 1982 MA 85 Falck 01:47:34
57 Jaroslav Pavlov 1964 MC 78 AC Michalovce 01:47:47
58 Slavomír Marcinčák 1975 MB 86 UVLF Košice 01:48:06
59 Tibor TISZA 1957 MD 19 Industrial Solutions Košice 01:48:21
60 Beáta KOPČÁKOVÁ Seligová 1980 WE 106 Metropol Košice 01:48:34
61 Milan Šoltýs 1972 MB 45 Bežecký klub Poprad 01:48:34
62 Katarina Hocková 1982 WE 102 Šandal 01:48:41
63 Marek Lukáč 1982 MA 43 TJ Topľan Lúčka 01:49:28
64 Daniel Gašparovič 1970 MB 42 Prešov 01:50:15
65 Soňa Karabašová 1994 WE 27 Košice 01:50:59
66 Alžbeta TISZOVÁ 1957 WG 39 TMS International Košice 01:51:08
67 Matúš Maroš 1980 MA 5 Stropkov 01:51:15
68 Katarína Sikorai 1981 WE 82 Lastomír 01:51:22
69 Ivana Butoracová 1980 WE 91 MCT Vyšná Šebastová 01:53:25
70 Dušan Butorac 1978 MB 88 MCT Vyšná Šebastová 01:53:25
71 Peter Kohút 1977 MB 107 OŠK Ludrová 01:54:08
72 Stanislava Buchalova 1985 WE 58 Svidník 01:54:38
73 Jozef Lörinc 1982 MA 30 o5 BK Furča – Košice 01:54:44
74 Oľga Bombová Letkovská 1975 WF 67 Prešov – Ľubotice 01:55:05
75 Benjamin Puškárik 1965 MC 73 MBK Veľké Kapušany 01:55:17
76 Zlatka Semanova 1958 WG 17 O5-Bežecký klub Furča Košice 01:56:14
77 Peter Bačík 1953 MD 18 O5-Bežecký klub Furča Košice 01:56:14
78 Vratislav Lipovský 1965 MC 61 MBO Strážske 01:56:37
79 Vladimír Mňahončák 1973 MB 66 Ladomirová 01:56:47
80 Peter PRIBIČKO 1947 MD 36 ŽSR Košice 01:57:04
81 Mariana Kubíková 1986 WE 37 IT Girls 01:57:04
82 Ján Kalata 1948 MD 13 Bardejov 01:57:41
83 Michal Hajduk 1964 MC 56 KST Beskyd Svidník 01:58:19
84 Ľubomír Varga 1974 MB 57 KST-BESKYD Svidník 01:58:19
85 Miloš Čalfa 1963 MC 95 Košice 01:59:51
86 Peter Polák 1948 MD 38 Jazero 02:03:57
87 Jozef Malejčik 1955 MD 12 Senkovce 02:04:18
88 Peter Remiáš 1977 MB 33 Active life 02:04:33
89 Ján Chovanec 1952 MD 52 Snina 02:04:36
90 Matúš Tirpák 1989 MA 60 MBO Strážske 02:04:49
91 Ivana Bilasova 1975 WF 97 Svidník 02:05:17
92 Martina Haburová 1997 WE 11 Gladiátor Michalovce 02:05:27
93 Imrich Mihok 1954 MD 31 o5 BK Furča – Košice 02:05:53
94 Martina Bányaiová 1981 WE 40 Maratónske Košice 02:05:53
95 Tibor Huszár 1952 MD 21 Kechnec 02:06:18
96 Slavomir Čorba 1975 MB 94 Giraltovce 02:06:22
97 Martin Habura 1975 MB 10 Gladiator Michalovce 02:09:13
98 Peter Bauer 1976 MB 89 Prešov 02:10:22
99 Ladislav Rada 1953 MD 65 MBO Strážske 02:11:50
100 Jana Fottová 1964 WG 47 Prešov 02:12:19
101 Rastislav Fotta 1964 MC 46 Prešov 02:12:20
102 Julián Tkáč 1971 MB 79 Michalovce 02:13:16
103 Helena Kupcová 1963 WG 59 Svidník 02:14:30
104 Jana Pundžáková 1989 WE 76 Turany nad Ondavou 02:17:36
105 Petra Petnuchova 1979 WF 69 Active live 02:35:51
106 Rebeka Rešteiová 2001 WE 83 3R 02:44:02
107 Radoslav Reštei 1973 MB 84 3R 02:44:02
108 Iveta Hudáková 1968 WG 62 MBO Strážske DNF
109 Ján Rohaľ 1978 MB 64 MBO Strážske DNF