Štartová listina

Štartová listina Stropkovskej desiatky 2019 (10 km)

Št.č. Meno Priezvisko Pohlavie Rok nar. Kateg. Klubová príslušnosť
1 Damián Polončák M 2002 M10 TJ Obal servis Košice SVK
2 Františka Pariláková Z 1966 W10 Klub bežcov Stropkov SVK
3 Jarmila Pabinová Z 1983 W10 Stropkov SVK
4 Miroslava Polaščíková Z 1988 W10 Stropkov SVK
5 Mariana Suváková Z 1980 W10 Stropkov SVK
6 Marcel Suvák M 1975 M10 Stropkov SVK
7 Julián Gula M 1999 M10 Stropkov SVK
8 Šimon Šmilňák M 2000 M10 Klub bežcov Stropkov SVK
9 Peter Novák M 2003 M10 Klub bežcov Stropkov SVK
10 Oliver REITER M 2004 M10 Stropkov SVK
11 Ľudmila REITEROVÁ Z 1977 W10 Stropkov SVK
12 Mário REITER M 2000 M10 Stropkov SVK
13 Aurélia Vidiščáková Z 1977 W10 Stropkov SVK
14 Piotr Polchlopek M 1972 M10 Krosno POL
15 Maciej Janocha M 1975 M10 MJE TEAM POL
16 Piotr Lazarovicz M 1980 M10 WKURW TEAM POL
17 Zuzana Iľovová Z 1988 W10 Stropkov SVK
18 Łukasz Kuźnar M 1977 M10 AZS PWSZ Krosno Zatorski Team POL
19 Beata Kumiega Z 1970 W10 AZS PWSZ Krosno Zatorski TEAM POL
20 Małgorzata Kalisz Z 1976 W10 AZS PWSZ Krosno Zatorski TEAM POL
21 Ján Kmec M 1978 M10 Vranov nad Topľou SVK
22 Adela Smetanová Z 1975 W10 active life SVK
23 Erika Felšöciová Z 1967 W10 Košice SVK
24 Erika Linkeschová Z 1967 W10 Košice SVK
25 Roland Buček M 1975 M10 Košice SVK
26 Štefania Cingerová Z 1993 W10 ACTIVE LIFE SVK
27 Radoslav Bača M 1988 M10 Dvojité Legíny Košice SVK
28 Róbert Kováč M 1995 M10 ACTIVE LIFE SVK
29 Marek Pytliak M 1978 M10 Košice SVK
30 Ladislav Jurko M 1968 M10 Miňovce SVK
31 František Kobularčik M 1954 M10 Minovce SVK
32 Ľuboš Mašlej M 1983 M10 TJ Topľan Lúčka SVK
33 Jana Kunecova Z 1981 W10 Girona SVK
34 Roman Popik M 1983 M10 Maras team SVK
35 Jozef Gombár M 1969 M10 Bertotovce SVK
36 Jakub Rajnec M 1987 M10 Košice SVK
37 Marian Rybar M 1971 M10 BK Steel SVK
38 Ľudovít Parilák M 1948 M10 Košice SVK
39 Mária Lattová Z 1961 W10 Pčoline SVK
40 Martin Sivuľka M 1979 M10 TJ Mier Kamienka SVK
41 Róbert Kiráľ M 1983 M10 KmoT SVK
42 Timea Agardyová Z 1996 W10 MBK Veľké Kapušany SVK
43 Gejza Vargaeštok M 1955 M10 MBK Veľké Kapušany SVK
44 Gerard Parilak M 1943 M10 AC MICHALOVCE SVK
45 Zoltán Papp M 1949 M10 MBK V. Kapušany SVK
46 Adam Čurilla M 2006 M10 Stropkov – Sitník SVK
47 Miroslav Smetana M 1964 M10 Medzilaborce SVK
48 Michal Buchovecký M 1994 M10 Medzilaborce SVK
49 Adam Zápotocký M 2000 M10 Stropkov SVK
50 Zuzana Butková Z 1981 W10 Lastomír SVK
51 Róbert Adamečko M 1981 M10 Svidník SVK
52 Róbert Sadiv M 1973 M10 Vyšný Mirošov SVK
53 Alexandra Kardošová Z 1979 W10 sama za seba SVK
54 Vasil Skysľák M 1962 M10 Havaj SVK
55 Ivana Šafránková Z 1977 W10 Stropkov SVK
56 Slavomír Demčák M 1977 M10 Parchovany SVK
57 Jozef Gajdoš M 1982 M10 Vranov nad Topľou SVK
58 Jozef Veselský M 1976 M10 Intransla SVK
59 Ján Jurko M 2002 M10 Hermanovský bežecký oddiel SVK
60 Marek Bujňák M 1982 M10 Svidník SVK
61 Štefan Bujňák M 1993 M10 Svidník SVK
62 Jana Rakociová Z 1982 W10 Vranov nad Topľou SVK
63 Dávid Durilla M 1982 M10 NO-TAK bike team Stropkov SVK
64 Jozef Málik M 1983 M10 SPIDER PORUBA SVK
65 Lukáš Marčák M 1985 M10 Prešov SVK
66 Danka Vašková Z 1972 W10 Spider Porúbka SVK
67 Endre Ary M 1967 M10 Benedek team HUN

Štartová listina Stropkovskej dvadsiatky 2019 (polmaratón)

Št.č. Meno Priezvisko Pohlavie Rok nar. Kateg. Klubová príslušnosť
1 Peter Kimák M 1973 MB Klub bežcov Stropkov SVK
2 Jozef Kimák M 1969 MC Klub bežcov Stropkov SVK
3 Boris Kimák M 1995 MA Klub bežcov Stropkov SVK
4 Lucia Marošová Z 1979 WF Stropkov SVK
5 Matúš Maroš M 1980 MA Stropkov SVK
6 Juraj Horváth M 1966 MC Košice SVK
7 Gladys Jepkurui BIWOTT Z 1985 WE Benedek-Team KEN
8 Moses Kipruto KIBIRE M 1981 MA Benedek-Team KEN
9 Hellen Jepkosgei KIMUTAI Z 1982 WE Benedek-Team KEN
10 Martin Habura M 1975 MB Gladiator Michalovce SVK
11 Martina Haburová Z 1997 WE Gladiátor Michalovce SVK
12 Jozef Malejčik M 1955 MD Senkovce SVK
13 Ján Kalata M 1948 MD Bardejov SVK
14 Radoslav Poláček M 1987 MA KIPCHOGE TEAM SVK
15 Štefan Rácz M 1961 MC KOB Kysak SVK
16 Miroslav Papcun M 1969 MC AK Slavia TU Košice SVK
17 Zlatka Semanova Z 1958 WG O5-Bežecký klub Furča Košice SVK
18 Peter Bačík M 1953 MD O5-Bežecký klub Furča Košice SVK
19 Tibor TISZA M 1957 MD Industrial Solutions Košice SVK
20 Vladimír Balogh M 1963 MC TJ Obal servis Košice SVK
21 Tibor Huszár M 1952 MD Kechnec SVK
22 Jozef Hudák M 1956 MD SOPKA Seňa SVK
23 Jozef Kotlár M 1958 MD Košice SVK
24 František Pastor M 1979 MB Maras team SVK
25 Danica Božová Z 1963 WG Bežecký klub Poprad/ Svit Mierovka SVK
26 Tibor Spišák M 1974 MB Košice SVK
27 Soňa Karabašová Z 1994 WE Košice SVK
28 Jaro Baláž M 1958 MD Active Life Košice SVK
29 Pavol Madár M 1951 MD TJ Obal servis Košice SVK
30 Jozef Lörinc M 1982 MA o5 BK Furča – Košice SVK
31 Imrich Mihok M 1954 MD o5 BK Furča – Košice SVK
32 Erik Onofrej M 1981 MA O5 BK Furča Košice SVK
33 Peter Remiáš M 1977 MB Active life SVK
34 Andrea Hudáková Z 1993 WE Active life SVK
35 Dušan Goliaš M 1974 MB Jaklovce SVK
36 Peter PRIBIČKO M 1947 MD ŽSR Košice SVK
37 Mariana Kubíková Z 1986 WE IT Girls SVK
38 Peter Polák M 1948 MD Jazero SVK
39 Alžbeta TISZOVÁ Z 1957 WG TMS International Košice SVK
40 Martina Bányaiová Z 1981 WE Maratónske Košice SVK
41 Tomáš Kamas M 1976 MB TJ Tatran Spišská Nová Ves SVK
42 Daniel Gašparovič M 1970 MB Prešov SVK
43 Marek Lukáč M 1982 MA TJ Topľan Lúčka SVK
44 Ján Peržel M 1963 MC TJ Topľan Lúčka SVK
45 Milan Šoltýs M 1972 MB Bežecký klub Poprad SVK
46 Rastislav Fotta M 1964 MC Prešov SVK
47 Jana Fottová Z 1964 WG Prešov SVK
48 Ján Murdzik M 1966 MC KB Bukovce SVK
49 Peter Buhaj M 1969 MC Gulaš klub Snina SVK
50 Marek Galajda M 1990 MA Gulaš klub Snina SVK
51 Tomáš Mihok M 1981 MA UVLF Košice SVK
52 Ján Chovanec M 1952 MD Snina SVK
53 Pavol Dubovský M 1967 MC ŠK Podbiel SVK
54 Erika Ondrijová Z 1974 WF MTC Vyšná Šebastová SVK
55 Rastislav Matija M 1979 MB VTJ VU 6335 Prešov SVK
56 Michal Hajduk M 1964 MC KST Beskyd Svidník SVK
57 Ľubomír Varga M 1974 MB KST-BESKYD Svidník SVK
58 Stanislava Buchalova Z 1985 WE Svidník SVK
59 Helena Kupcová Z 1963 WG Svidník SVK
60 Matúš Tirpák M 1989 MA MBO Strážske SVK
61 Vratislav Lipovský M 1965 MC MBO Strážske SVK
62 Iveta Hudáková Z 1968 WG MBO Strážske SVK
63 Vladislav Lipovský M 1969 MC MBO Strážske SVK
64 Ján Rohaľ M 1978 MB MBO Strážske SVK
65 Ladislav Rada M 1953 MD MBO Strážske SVK
66 Vladimír Mňahončák M 1973 MB Ladomirová SVK
67 Oľga Bombová Letkovská Z 1975 WF Prešov – Ľubotice SVK
68 Andrej Antal M 1990 MA BEKELE SVK
69 Petra Petnuchova Z 1979 WF Active live SVK
70 Stela Tudevdorj Z 1976 WF Active live SVK
71 Lukáš Makara M 1984 MA Kassamen Olympic team SVK
72 Mikuláš Tóth M 1970 MB MBK Veľké Kapušany SVK
73 Benjamin Puškárik M 1965 MC MBK Veľké Kapušany SVK
74 Ján Mandúch M 1977 MB MTC Vyšná Šebastová SVK
75 Adrián Vavrek M 1980 MA Dulova Ves SVK
76 Jana Pundžáková Z 1989 WE Turany nad Ondavou SVK
77 Imrich Bača M 1985 MA Spider Porúbka SVK
78 Jaroslav Pavlov M 1964 MC AC Michalovce SVK
79 Julián Tkáč M 1971 MB Michalovce SVK
80 Vladimír Sikorai M 1983 MA ŠK Comenium Michalovce SVK
81 Ján Podstavský M 1978 MB YETI SVK
82 Katarína Sikorai Z 1981 WE Lastomír SVK
83 Rebeka Rešteiová Z 2001 WE 3R SVK
84 Radoslav Reštei M 1973 MB 3R SVK
85 Milan Petro M 1982 MA Falck SVK
86 Slavomír Marcinčák M 1975 MB UVLF Košice SVK
87 Juraj Kopecký M 1987 MA Pezinok SVK
88 Dušan Butorac M 1978 MB MCT Vyšná Šebastová SVK
89 Peter Bauer M 1976 MB Prešov SVK
90 Marek Mockovčiak M 1978 MB TJ Obal servis Košice SVK
91 Ivana Butoracová Z 1980 WE MCT Vyšná Šebastová SVK
92 Mário Behun M 1976 MB Humenné SVK
93 Vincent Miňo M 1974 MB Mestisko SVK
94 Slavomir Čorba M 1975 MB Giraltovce SVK
95 Miloš Čalfa M 1963 MC Košice SVK
96 Martin Parilák M 1980 MA Klub bežcov Stropkov SVK
97 Ivana Bilasova Z 1975 WF Svidník SVK
98 Branislav Kmec M 1972 MB Vranov nad Topľou SVK
99 Peter Novák M 1981 MA Klub bežcov Stropkov SVK
100 Richard Stohl M 1983 MA TJ Obal servis Košice SVK
101 Mikuláš Vrábel M 1959 MD Prima SVK
102 Katarina Hocková Z 1982 WE Šandal SVK
103 Jozef Kakaščík M 1959 MD NW Záborské SVK
104 Jozef Niko M 1973 MB Hermanovský bežecký oddiel SVK
105 Róbert Fedor M 1976 MB EFEKT SVK
106 Beáta KOPČÁKOVÁ Seligová Z 1980 WE Metropol Košice SVK
107 Peter Kohút M 1977 MB OŠK Ludrová SVK
108 Jozef Pavúk M 1972 MB Spider Porúbka SVK
109 Martina Stašová Z 1978 WF Spider Porúbka SVK