Výpis pre XLS

Prihlásení účastníci na R100 v roku 2022

101MarianFeňovčíkM1981SVKKošiceŠK Kompas
102VladimírGrešnerM1965SVKHumennéHumenné
103LadislavHalaszM1972SVKBratislava NEZAPLATENÉBratislava
104MariánMichalčoM1983SVKHumennéVlčkovci
105RichardPoušM1971SVKVrútkyVetroplachmagazin.sk
106MichalVolfM1989SVKTrnavaSTELLANTIS-PSA run team
107PavolSlodičákM1986SVKSlovenský GrobSlovenský Grob
108DenisaKušnierováM1977SVKTrnavaTrail Runners Trnava
109Marek Hrušovský M1990SVKMadunice Trail Runners Trnava
110VladislavVišňovskýM1987SVKKošice NEZAPLATENÉKKT
111PeterBohušM1983SVKPiešťanyPiešťany
112MarekKLUSM1976SVKKošiceKošice
113MariaKubovaZ1969SVKRuzomberokSlovakultratrail/adamsport
114DávidŠulkoM1988SVKTrnavaTrnava
115DanielSchmidtM1976SVKKošiceKošice
116Florian KevickyM1971SVKPuchovPuchov
117AlenaKevickaZ1975SVKPuchovPuchov
118VáclavJarčuškaM1992SVKKrivanyKrivany
119Július HuszthyM1987SVKLevoča Levoča
120TomášHantabálM1988SVKBratislava NEZAPLATENÉbraTRIslava triathlon team
121BranislavZigoM1973SVKJablonecJablonec
122RomanSamkoM1973SVKKOŠICE KOŠICE
123JánJenčíkM1979SVKŽakarovceKST Margecany
124JanSameliakM1982SVKNitraNitra
125Tomáš Baška M1988SVKPúchovPúchov
126MichalSvedekM1967SVKTrenčínĎumbierka trail team
127EmmilPáleníkM1972SVKVeľké VozokanyVeľké Vozokany
128MarekNemečekM1984SVKTrnavaMalokarpaťáci
129MarianSeitlerM1977SVKPiestanyBlack Swan Triclub Piestany
130DariuszRychlickiM1966POLWołkowyja NEZAPLATENÉPogromcy kilometrów
131MárioJánošM1982SVKBanská BystricaUltra/BoB
132JozefBendíkM1991SVKBratislavaULTRA Boľavé Nohy
133AndrejLoškárM1981SVKBuková NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉTrail Runners Trnava
134VladoJakubecM1972SVKUtekáčKST Clara
135MichalČuridloM1979SVKPiešťanyPiešťany
136PatrikHrotekM1991SVKHorná VesHoredole sk
137VendelínBugáňM1970SVKDubnica nad Váhom NEPOTVRDENÉJogging klub Dubnica/SUTT
138PeterKubalaM1981SVKBratislavaBratislava
139MartinMinaroviechM1973SVKBanská BystricaUltraBoB
140MatúšGičM1976SVKKošice NEZAPLATENÉKošice
141Lukáš Pekár M1985SVKLipany Cergovrun Lipany
142MonikaGabulováZ1980SVKNitraZobor 1000+
143JozefČurlejM1981SVKKošiceO5 BK Furča Košice
144StanislavaPiegerovaZ1984SVKBruck an der LeithaTanzverein Rozmarin
145Matúš KoprivňákM1994SVKTovarnéTovarné
146MarekBacharM1978SVKBratislavaAlis Transmontanus
147JaroslavBuchaM1969SVKKľačeBenu
148PeterZavackyM1970SVKVysoké Tatry NEZAPLATENÉVysoké Tatry
149PavolFaťunM1979SVKPopradPoprad
150MiroslavHanusM1974SVKMartinMartin
151René Fedurco M1993SVKHumenné Bahňata
152MariánPriadkaM1985SVKMODRANKASalomon/Suunto,SlovakUltraTrailTeam
153MirkaPolaščíkováZ1988SVKStropkovKlub bežcov Stropkov
154MarošFančovičM1967SVKNaháčNaháč
155MartinLažoM1980SVKKošiceultraness
156JánMoravaM1971SVKLiptovské Sliače NEPOTVRDENÉLiptovské Sliače
157EvaČurlejováZ1981SVKKošiceO5 BK Furča Košice




Prihlásení účastníci na R66 v roku 2022

1MariánPtákM1970SVKTuranyPrefa Sučany
2MariánKoniarM1987SVKHorna LehotaZolnaSkyrunningTeam
3MartinŠišovskýM1986SVKTrenčín NEZAPLATENÉFatra Team
4BranislavGregušM1979SVKHrabovkaZSE Run
5JaroslavaKörmendyováZ1998SVKLednické Rovne Lednické Rovne
6MarekSušinkaM1980SVKBratislavaKrKVE
7MichalVyšinskýM1976SVKBratislavaBratislava
8TomáśStiksaM1983SVKTrenčianske TepliceBehaj s Radosťou
9MichalGarajM1989SVKVeľká LúkaTrailRunnersTrnava/Champion.Club
10VladimiraTehlarovaZ1974SVKJarokAlone runner
11MichalAncinM1978SVKTrenčianske TepliceBehači Trenčianske Teplice
12PeterKuzmaM1982SVKKošiceKošice
13MarkoPavlikM1992SVKKosice NEZAPLATENÉVikendovy kilometrovnik
14BranislavGeregM1993SVKKvašov NEPOTVRDENÉFlákač
15JozefCapkoM1980SVKSvidníkSvidník
16MichalJiříčekM2002SVKKošice NEZAPLATENÉKošice
17FrantišekKozubaľM1995SVKHanušovce nad TopľouHanušovce nad Topľou
18EmilJanoškoM1963SVKNová DubnicaPartizán Zubák
19RenátaLechvárZ1989SVKPrešovLCHVR Skyrunning Team
20MatúšSpišákM1985SVKPopročPoproč
21MartinHorčíkM1990SVKBratislava NEZAPLATENÉULTRA Boľavé nohy
22MarkaŠebejováZ1986SVKPrešov NEZAPLATENÉMTC Vyšná Šebastová
23AnnaMoravcováZ1979SVKKošice Košice
24Miroslav Švantner M1975SVKBrezno Brezno
25JurajSedláčekM1967SVKTrenčínŠĶ Morava
26PeterCehelníkM1986SVKPrešovPrešov
27AlexandraStupakovaZ1986SVKSvidnikSvidnik
28BarbaraVatehováZ1978SVKStropkovStropkov
29MilošRusnákM1978SVKStropkovŠK Bokša
30MartinHurnýM1979SVKBanská Bystrica 974 01 SKKST Kremnička
31BorisKimakM1995SVKStropkovKlub Bežcov Stropkov
32PeterKnížatM1993SVKPúchovprocycling.sk
33MarianKolkaM1982SVKTopolcanyTopolcany
34VeronikaBalkováZ1984SVKStropkovStropkov
35MichalKamenskyM1986SVKSučanyBS Tatran Turany
36MichalDurillaM1958SVKPrešov NEZAPLATENÉPrešov
37ZdenkoFalatM1998SVKKošice - Dargovských hrdinov NEZAPLATENÉKošice - Dargovských hrdinov
38MarkaŠebejováZ1986SVKPrešov NEZAPLATENÉMTC Vyšná Šebastová
39LukasJurkovicM1988SVKBratislavaBratislava
40JanStefanovieM1974SVKHybe 315 NEZAPLATENÉBB marathon team
41MarekMezešM1987SVKPopradGreen Ralley Tatry
42PeterMicenkoM1980SVKKošiceVyšná Jadlova
43ElizavetaLialenkoZ1994RUSSvídnikSvídnik
44AnnaLeśniakZ1984POLBochniaSalt Runners Bochnia
45JakubPeleščákM1997SVKBystré NEPOTVRDENÉBystré
46Peter MedvecM1979SVKStropkovStropkov
47JánVirostkoM1985SVKKošice NEPOTVRDENÉKošice
48MartinLošonskýM1994SVKBratislavaBratislava
49IvanPolakM1980SVKStropkovStropkov
50JánMúdryM1996SVKKrajná Bystrá NEZAPLATENÉKrajná Bystrá
51MarcelSuvákM1975SVKStropkovStropkov
52KarinaKatanováZ1992SVKHumennéMBO Strážske
53AdamDrgaM1994SVKIlavaFinančné Centrum a.s.
54MatúšTirpákM1989SVKHumennéMBO Strážske
55JakubKoradyM1987SVKStropkovStropkov
56MarcelHanečákM1981SVKPodolinecBežecký Klub Stará Ľubovňa
57MichalHolýM1989SVKSúľovVEREDA SPORT
58KristínaHanečákováZ1986SVKPodolínecPodolínec
59JanaKoptašiková Z1989SVKParchovany NEZAPLATENÉParchovany
60JurajŠtochmalM1987SVKStropkovStropkov
61VladoFrickýM1981SVKBardejovBarRan Team
62ZuzanaBochovaZ1983SVKGiglovce NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉGiglovce
63LenkaKlusovaZ1984SVKPredmierA čo? Prečo nie?
64Matěj Múdrik M2001CZEHlučín NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉKILPI RACING TEAM
65MarcelČujkoM1996SVKKrpeľany NEZAPLATENÉRozbehame Martin




 


Po vyplnení registračného formulára a kliknutí na tlačidlo Formulár odoslať dostanete e-mail
s odkazom, ktorým registráciu potvrdíte.

Bez tohto potvrdenia Vaša registrácia nebude ukončená!
Pozor na preklepy!

Meno:
Priezvisko:
Dátum narodenia:
Pohlavie: Muž Žena
Ktoré preteky pobežíte?: R100 R66
E-mail: E-mailová adresa musí byť kompletná a funkčná, inak odpoveď nepotvrdíte!
Telefónne číslo:
Obec/mesto:
Štátna príslušnosť: (napr. SVK, HUN, POL, CZE, UKR, IRL, KEN, ...)
Klubová príslušnosť:
bez klubovej príslušnosti
Špeciálna strava: (napr. bezlepková, diétna, vegetariánska, vegánska, ...)
Nocľah: Áno Nie
Udeľujem svoj súhlas, aby maratónsky Klub bežcov Stropkov spracoval moje osobné údaje.
Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s Propozíciami podujatia.

Prihláška nadobúda platnosť až po zaplatení štartovného poplatku.
V prípade neúčasti - pozri Všeobecné podmienky a pravidlá.

Štartovné na R100:
- od 9. 5. do 10. 9. 2022 - 35,- €

Štartovné na R66:
- od 9. 5. do 10. 9. 2022 - 25,- €

Zľava na štartovnom:
100% - členovia Klubu bežcov Stropkov
100% - víťazi SUL 2022
50% - členovia SUT TEAM 2022

Číslo účtu v IBAN: SK06 0200 0000 0022 3182 3951
Správa pre prijímateľa: MENO PRIEZVISKO KOD DISCIPLÍNY (napr.: EMIL ZÁTOPEK R100 alebo EMIL ZÁTOPEK R66)