Štartová listina - Rusínsky ultra beh

Prihlásení účastníci na R100 v roku 2024

Poradie Meno a priezvisko Mesto Pohlavie Štátna príslušnosť Tričko Nocľah Zaplatené Potvrdený
101. Katarína Kršáková Trnava Žena SVK L Áno Nie Áno
102. Branislav Zigo Bratislava-Petržalka Muž SVK L Áno Áno Áno
103. Rudolf Baudyš Banská Bystrica Muž SVK L Áno Nie Áno
104. Marian Feňovčík Košice Muž SVK L Áno Áno Áno
105. Michal Kraus Martin Muž SVK XL Nie Áno Áno
106. Michal VANČO Trenčin Muž SVK M Nie Áno Áno
107. Patrik Hrotek Horná Ves Muž SVK M Áno Áno Áno
108. Maria Kubova Ružomberok Žena SVK S Áno Áno Nie
109. Martin Orság Valašské Meziříčí Muž CZE L Áno Nie Áno
110. Monika Halúsková Varín Žena SVK S Áno Nie Nie
111. Ján Jankola Trstená Muž SVK M Áno Nie Nie
112. Peter Kuzma Košice Muž SVK M Nie Nie Nie
113. Anna Moravcova Kosice Žena SVK S Nie Áno Nie
114. Stanislav Pastir Presov Muž SVK L Nie Áno Nie
115. Jozef Gira Košice Muž SVK S Nie Nie Áno
116. Jakub Korady Stropkov Muž SVK L Nie Áno Áno
117. Miroslav Forejt Praha 4 Muž CZE L Áno Nie Áno
118. Stanislav Kosmač Bardejov Muž SVK M Nie Áno Áno
119. Martin Čenák Bitarová Muž SVK M Nie Áno Áno
120. Peter Maľa Banská Bystrica Muž SVK XL Áno Nie Nie
121. Grzegorz Wadas Krakov Muž POL M Áno Áno Áno
122. René Fedurco Humenné Muž SVK S Áno Nie Áno
123. Andrej Loskar Buková Muž SVK M Áno Nie Nie
124. Juraj Sedláček Trenčín Muž SVK L Nie Áno Áno
125. Martin Mazur Abu Dhabi Muž SVK M Nie Nie Áno
126. Marcel Suvák Stropkov Muž SVK M Nie Nie Áno
127. Tomáš Baška Púchov Muž SVK L Áno Áno Áno
128. Florian Kevicky Puchov Muž SVK XL Nie Áno Nie
129. Alena Kevicka Puchov Žena SVK S Nie Áno Áno
130. Marek Klus Košice Muž SVK L Áno Áno Áno
131. Rastislav Hudak Kosice Muž SVK M Áno Áno Áno
132. Aneta Maňová Stupava Žena SVK S Nie Áno Áno
133. Jana Perašinová Vrutky Žena SVK S Áno Nie Nie
134. Martin Hurný Banská Bystrica Muž SVK M Nie Áno Áno
135. Stefan Blicha Sokol Muž SVK L Nie Nie Áno

Prihlásení účastníci na R66 v roku 2024

Poradie Meno a priezvisko Mesto Pohlavie Štátna príslušnosť Tričko Nocľah Zaplatené Potvrdený
1. Vladimír Grešner Humenne Muž SVK XL Nie Nie Áno
2. František Baran Hamuliakovo Muž SVK M Nie Áno Áno
3. Jaroslav Hnatko Stropkov Muž SVK M Nie Áno Áno
4. Martina Herczogová Tibava Žena SVK M Nie Áno Áno
5. Pavol Faťun Poprad Muž SVK S Nie Áno Áno
6. Ľudovít Herczog Tibava Muž SVK XL Nie Áno Áno
7. Jana Faťunová Poprad Žena SVK M Nie Áno Áno
8. Ľudovít Ďurišin Rovinka Muž SVK M Nie Áno Áno
9. Ivana Butoracova Prešov Žena SVK M Nie Nie Áno
10. Katarína Bajčíková Nová Dubnica Žena SVK M Nie Nie Áno
11. Mário Šlosar Teriakovce Muž SVK M Nie Nie Áno
12. Michal Garaj Trnava Muž SVK M Nie Nie Áno
13. Ivana Jasenská Zvolen Žena SVK M Nie Áno Áno
14. Marek Blichár Dulova Ves Muž SVK M Nie Áno Áno
15. Alfonz Fiľarský Stropkov Muž SVK M Nie Áno Áno
16. Emil Figura Košice Muž SVK M Nie Nie Áno
17. Zuzana Stanakova Trencin Žena SVK S Áno Nie Áno
18. Barbora Šimková Košice Žena SVK S Nie Nie Nie
19. Matej Kučera Zvolen Muž SVK M Nie Nie Nie
20. JÁN Tkáč Breznica Muž SVK L Nie Nie Áno
21. Michal Materný Gánovce Muž SVK L Nie Áno Áno
22. Paulína Porošinová Adamovské Kochanovce Žena SVK S Nie Áno Áno
23. Miloš Rusnák Stropkov Muž SVK M Nie Nie Áno
24. Ondrej Veselovský Turčianske Teplice Muž SVK M Nie Áno Áno
25. Peter Lovič Bratislava Muž SVK M Nie Nie Áno
26. Andrea Paňáková Košice Žena SVK M Nie Áno Áno
27. Patrik Tomanovic Neudprf Muž AUT M Áno Áno Nie
28. Marián Michalina Čadca Muž SVK XL Áno Nie Nie
29. Daniel Sliacky Ružomberok Muž SVK M Áno Áno Áno
30. Ján Trajteľ Ivanka pri Nitre Muž SVK M Nie Nie Áno
31. Elena Hradiska Chorvatsky Grob Žena SVK M Nie Áno Áno
32. Martin Papcuňár Stankovce Muž SVK XL Nie Áno Áno
33. Ján Hudák Sedlice Muž SVK M Nie Nie Áno
34. Mirka Polaščíková Stropkov Žena SVK S Nie Áno Áno
35. Radoslav Žubrietovský Kalná Nad Hronom Muž SVK L Áno Nie Áno
36. Marek Hradsky Bratislava Muž SVK M Áno Nie Áno
37. Marek Sušinka Bratislava Muž SVK XL Nie Áno Nie
38. Silvia Bagová Prievidza Žena SVK M Áno Nie Áno
39. Eva Hanicová Diaková Žena SVK S Nie Nie Áno
40. Jozef Capko Svidník Muž SVK XL Nie Nie Áno
41. Peter Micenko Košice Muž SVK M Nie Áno Áno
42. Matúš Spišák Poproč Muž SVK M Nie Nie Áno
43. Peter Drozdík Zvolen Muž SVK M Nie Nie Nie
44. Dušan Blicha Prešov Muž SVK M Nie Áno Áno
45. Michal Kubjatko Kroměříž Muž CZE L Nie Áno Áno
46. Mahuliena Krištanová Kosice - Dargovskych hrdinov Žena SVK S Nie Nie Áno
47. Peter Kolesar Schwangau Muž DEU M Nie Nie Nie
48. Štefan Holonič Košice Muž SVK L Áno Nie Áno
49. Ľuboš Medviď Nižný Mirošov Muž SVK M Nie Áno Nie
50. Lucia Bočková Šenkvice Žena SVK S Nie Nie Áno
51. Ján Maťo Limbach Muž SVK L Nie Nie Nie
52. Katarína Záňová Svätý Jur Žena SVK M Nie Nie Áno
53. Ján Škripko Klenov Muž SVK M Nie Nie Áno